Kto som

Šport je pre mňa už od detstva významnou súčasťou života.

Volám sa Daniela Bartoňová a Vysoké Tatry sú miesto kde som doma. Mojím snom bolo venovať sa športu na najvyššej úrovni, čo sa mi ako bežkyni na lyžiach z časti podarilo aj účasťou na Olympiáde v Sochi 2014.

Vďaka rokom tréningu a hľadaniu spôsobov ako zvyšovať športovú výkonnosť som pochopila nevyhnutnosť venovať sa svojmu rozvoju.

Práca s ľuďmi ma napĺňa. Rešpektujem, že každý človek má svoje individuálne potreby a mojím cieľom je konštruktívna podpora klientov. V oblasti športu Vám na základe trénerských vedomostí v kombinácií cennými praktickými skúsenosťami môžem ukázať ako si zvýšiť výkonnosť. Spolupracujem so športovcami všetkých úrovní, ale aj s ľuďmi, ktorí si svoj vzťah k pohybu ešte len budujú.

Nie len fyzická kondícia je to, čo nám k sebarealizácii stačí. Aby sme sa cítili spokojní, šťastní a úspešní potrebujeme mať aj správny postoj k životu, jeho cieľom a prekážkam. Na tejto ceste vám môžem byť nápomocná prostredníctvom koučingu.

Ďalšou oblasťou, ktorej sa venujem, je funkčné dýchanie. Dych môže byť našim mostom medzi telom a dušou. Je pre mňa prekvapivé, ako málo sa tejto téme bežne venujeme a pritom ma veľký vplyv na naše zdravie, výkonnosť, ale aj duševnú rovnováhu.

Mojím zámerom je viesť ľudí k uvedomeniu, že šport je tu aj preto, aby z nás spravil lepších ľudí.

box-08